Produkcja masowa

W dzisiejszych czasach samochody produkuje się masowo, według utartego schematu. Nikt nie wytwarza też niewielkich ilości aut, ponieważ jest to zwyczajnie nieopłacalne. Wielu miłośników motoryzacji, z pewnością, zgodzi się z tym, że masowość produkcji przyczyniła się nieco do zabicia „duszy” w nowopowstających maszynach.

ingenio.com.pl Specjalistyczna stacja diagnostyczna Warszawa Włochy wykonujue przeglądy rejestracyjne pojazdów

Przez pewien okres Henry Ford, czyli jedna z najważniejszych postaci w historii motoryzacji, samodzielnie kontrolował jakość każdego wykonanego w swojej fabryce pojazdu, co potwierdzał własnoręcznym podpisem. Obecnie, szefowie koncernów motoryzacyjnych mogą nawet nigdy nie widzieć swoich fabryk, a wynika to również z faktu, że często są one rozsiane po całym świecie. Samochody produkuje się bardziej na ilość, a nie na jakość. W razie potrzeby można przecież wymienić wadliwie skonstruowane auto – jest to tańsze, niż dokładne sprawdzanie każdego wypuszczonego z fabryki modelu. Niestety, takie już mamy czasy i raczej nic nie zapowiada tego, żeby koncerny motoryzacyjne zmieniły metody swojego działania.

Kup u nas najlepsze oleje silnikowe a będziesz zadowolony W naszej ofercie posiadamy przewody hamulcowe do każdego rodzaju samochodów